Używamy plików cookie, aby optymalnie zaprojektować naszą stronę internetową dla Ciebie i stale ją ulepszać. Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.

twinstabook.com bezpłatna i niezależna sieć społecznościowa dołącz teraz za darmo

twinstabook.com społeczność sieci społecznościowej wolności słowaJesteśmy twinstabook.com, twoja nowa sieć społecznościowa dla rodziny i przyjaciół

Społeczność twinstabook to rozwiązanie dla mediów społecznościowych umożliwiające każdemu kontakt z rodziną i przyjaciółmi oraz uzyskiwanie niezależnych informacji.

Jesteśmy twinstabook.com, twoja nowa sieć społecznościowa dla rodziny i przyjaciół. W twinstabook wierzymy, że przyszłość publikacji online powinna być zdecentralizowana i otwarta. Uważamy, że użytkownicy sieci społecznościowych powinni móc żyć swoimi doświadczeniami w mediach społecznościowych na własnych potrzebach i warunkach i nie powinni być zmuszani do informowania się lub pisania tekstów, informacji, Publikować zdjęcia i filmy, które przedstawiają Twoją opinię. Inną i normalną opcją powinna być możliwość łączenia się z przyjaciółmi i rodziną w sieciach społecznościowych bez obawy, że dane zostaną po prostu wykorzystane do nieautoryzowanych celów.

Społeczność społecznościowa twinsterbook to nowa wersja jednej z najpopularniejszych aplikacji w Internecie, sieci społecznościowych. Baza kodu Twinsterbook jest open source. Jest objęty licencją na podstawie Powszechnej Licencji Publicznej GNU Affero w wersji 3 (AGPL3).

W rezultacie jako użytkownik masz wybór, w jaki sposób chcesz korzystać z twinsterbook.com: Możesz albo utworzyć profil na twinsterbook.com i samodzielnie publikować informacje, zdjęcia lub filmy, albo jeśli podoba ci się to, co robimy na twinstabook.com lub jeśli chcesz Jeśli po prostu chcesz używać go jako bezpłatnego źródła informacji, możesz po prostu czytać jako zarejestrowany użytkownik i uzyskiwać informacje bez podejmowania żadnych działań samodzielnie. Opierając się na własnym doświadczeniu, możesz przesyłać teksty, zdjęcia i filmy na własne konto, które samodzielnie kontrolujesz i zarządzasz oraz za którego treści jesteś również odpowiedzialny. Chcemy swobodnie i bez cenzury dzielić się naszymi opiniami i pomysłami, ale w sposób, który nikogo nie obraża ani nie dyskryminuje. Dzięki temu możesz komunikować się z milionami użytkowników, za pomocą swojego profilu, na naszych własnych serwerach, z całym światem, w tym użytkownikami twinstabook i swoją rodziną.

twinstabook.com dąży do tego, aby stać się domem wolności słowa w Internecie. Pracujemy w pełnym wymiarze godzin w sieci społecznościowej przez 100% czasu bez wynagrodzenia za niezależność. Zachęcamy do przyłączenia się do nas na twinstabook.com i założenia własnego konta społecznościowego twinstabook. Ponieważ masz kontrolę nad siecią, bez cenzury, aby ludzie mogli ją odzyskać.

Dziękujemy za każde wsparcie zespołu niewielkimi dobrowolnymi darowiznami, które należy dostosować do swoich możliwości. Ponieważ jesteśmy i chcemy pozostać niezależni i to jest dla nas najważniejszy priorytet.